Turistické kajaky

Turistický kajak je ideálna voľba tak pre začiatočníka, ako aj pre náročnejšieho kajakára. Splav Váhu či splav Dunaja bude teraz hračka pre každého. Turistické kajakykomfortné a stabilné pre vášnivých fotografov aj pre opatrných začiatočníkov.

Plastový turistický kajak DELSYK TUKTU

Turistický kajak je plastový kajak určený primárne na pokojné vody jazera, či priehrady a podobné vodné plochy. Kajaky pre krátke výlety bývajú kratšie cca do 4 metrov ako napríklad Delsyk Tuktu. Tuktu je schopný rekreačný kajak postavený pre zábavu a pohodlie. Je ľahko ovládateľný, čím zároveň vyzýva na časté použitie a dobrodružstvo. Kokpit je priestranný a komfortný. čalunená oblasť stehien v Tuktu umožňuje ovládanie kolenami buď tlačením až k palube, alebo smerom von na kokpit. Pohodlná podpora chrbta je ľahko nastaviteľná na výšku a uhol sklonu a je vybavené Delsykovým sedadlom s nastaviteľným predným klinom, ktorý optimalizuje vašu jazdu, ergonómiu pádlovania. Vďaka väčšiemu otvoru v kokpite je kajak Tuktu veľmi vhodný činnosti ako fotografovanie. Delsyk Tuktu je pozoruhodne ľahký, takže s ním môžete ľahko manipulovať a prepravovať ho. Súčasťou výbavy je zadný kufor, čiže úložný vodotesný priestor Expedition Qualit. Kokpit je zariadený v štýle Delsyk Design, odolné nastaviteľné sedadlo a operadlo s plnou oporou a pohodlná a vyhovujúca stehenná vložka.

Viac detailov o Delsyk Tuktu

splav vahu-turisticky-kajak
delsyk tutku turistický kajak

Plastový turistický Delsyk Nifty 385&400 s kormidlom

Turistický kajak je plastový kajak Nifty 430 je stredne veľký morský kajak s charakteristickým dvojitým trupom, ktorý dodáva lodi úžasnú stabilitu. Nifty 385 je o niečo kratší a širší, čo ho robí ešte stabilnejším. Ideálny pre plavbu po jazerách alebo popri morskom pobreží. Obratný, rýchly a stabilný, vhodný pre pokročilých aj pre začínajúcich jazdcov. S kormidlom pre vyššiu obratnosť

Viac detailov o Delsyk Nifty

Plastový turistický plastový dvojkajak Delsyk Salish

Turistický kajak Salish II, stabilný kajak pre dve osoby pre more i turistiku. Kormidlo v cene. Plastový kajak na more, jazero aj rieku Salish II pre dve osoby. Stabilný, dobre ovládateľný vynikajúci kajak na turistiku pre dvoch. Zadná vodotesná komora na batožinu a sieťky na prednej palube. Ideálna voľba na vodnú turistiku. Je mimoriadne schopný: ideálny na víkend a čas dovoleniek – ak rodina cestuje na jazero alebo chce pádlovať v zátoke či splaviť ľahké rieky.

Viac detailov o Delsyk Salish

Plastový kajak dvojmiestny SOLINA

Turistický plastový kajak Solina vhodný na jazero aj rieku ideálne pre jednodňové výlety pre rodinu.

plastovy-kajak-dvojmiestny-solina

Pádla na kajak

Pádlo a veslo na kajak. Kajakárske pádlo a kajakárske veslo je v rôznych prevedeniach od začiatočníkov, cez rekreačných vodákov až po skúsených morských vlkov a športovcov. Športovci preferujú pádla zo sklolaminátu karbónovo aramidovou špicou a s duralovým kovaním.