Výletná loď Trenčín

Návštevníci si môžu prezrieť Trenčín z hladiny Váhu vyhliadkovou loďou Xénia, alebo Fatima. Je to ideálna voľba pre banket, firemný teambuilding, súkromnú párty, uzavretú spoločnosť, alebo len ako prehliadka okolia Váhu resp. Trenčína.

Vyhliadková loď Xénia a Fatima

Lode sú rozdielne veľkosťou, čiže pre malý aj väčší počet ľudí. (15 a 55 osôb) Samotná plavba je možná ako veľký a malý okruh. Rozdiel medzi okruhmi je cca 15 minút. Veľký okruh pozostáva z plavby Kočkovským kanálom až k elektrárni, kde sa loď otáča a pláva smerom k stavidlám (Trenčianske Biskupice). Potom ide starým korytom Váhu až k Zamarovciam a pláži na Ostrove. Okrem príjemnej hudby sa účastníci plavby dozvedia aj historické fakty. Malý okruh je „ochudobnený“ o plavbu starým korytom smerom k Zamarovciam. Je ideálny pre školské výlety.

Lode premávajú od mája do júna podľa stavu vody v koryte. Cena je závislá od počtu osôb, ale pri plnom obsadení už od 1€ na osobu. Viac informácii na Vážskej plavbe.

kajakari Zaujímavosti&História

2 Replies

 1. Dobrý deň.
  Chcela by som Vás informovať, že loď Xénia už vlastní iná spoločnosť a informácie na Vašej stránke vrátane kontaktov na vyhliadkové plavby loďou Xénia nie sú aktuálne.
  Nový web pre loď Xénia je: http://www.vyhliadkoveplavby.sk, kde nájdete nové informácie.
  Ak by ste mali záujem o bližšie info, pokojne ma kontaktujte.
  Ďakujem a prajem pekný deň
  Michaela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *