Výletná loď Trenčín

Návštevníci si môžu prezrieť Trenčín z hladiny Váhu vyhliadkovou loďou Xénia, alebo Fatima. Je to ideálna voľba pre banket, firemný teambuilding, súkromnú párty, uzavretú spoločnosť, alebo len ako prehliadka okolia Váhu resp. Trenčína.

Vyhliadková loď Xénia

Všetky plavby sa robia na lodi Xénia, ktorá má kapacitu 55 dospelých ľudí, alebo 70 detičiek. Samotná plavba je možná ako veľký a malý okruh. Na lodi je inštalovaný mikrofón s aparatúrou, ktorý môžu klienti využiť. (učiteľka, šéf pri teambuidingu a iné) Loď Xénia je takisto vybavená toaletou ako i vyhradeným priestorom pre kočíky s deťmi v prednej časti paluby.

Rozdiel medzi okruhmi je cca 15 minút. Veľký okruh pozostáva z plavby Kočkovským kanálom až k elektrárni, kde sa loď otáča a pláva smerom k stavidlám (Trenčianske Biskupice). Potom ide starým korytom Váhu až k Zamarovciam a pláži na Ostrove. Okrem príjemnej hudby sa účastníci plavby dozvedia aj historické fakty. Malý okruh je „ochudobnený“ o plavbu starým korytom smerom k Zamarovciam. Je ideálny pre školské výlety.

Lode premávajú od mája do júna podľa stavu vody v koryte.

*Ilustračné fotky z miesta keď som sa tam prechádzal

Cena výhliadkovej plavby loďou v Trenčíne

Lodný lístok dospelí a deti od 15 rokov5€
Lodný lístok deti od 3 do 14 rokov4€

Deti do dvoch rokov vstup v sprievode dospelého zdarma.

Loď je možné prenajať si na detské oslavy, firemné a súkromné akcie, súkromné romantické večery a pod. Ak máte záujem o súkromnú plavbu alebo prenájom lode.

Výhliadková plavba loďou Xénia v Trenčíne
kajakari Zaujímavosti&História

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.